Pritaikymas interjere

Interjero detalės.  Kuriant namų interjerą, labai svarbu atkreipti dėmesį į detales. Netinkamus akcentus lengvai galima pakeisti kitais, o šiek tiek improvizuojant, net su tais pačiais aksesuarais sukursite visiškai skirtingus derinius. Kurdami savo namų dizainą vis dažniau naudojame natūralias, ilgaamžiškas, draugiškas gamtai medžiagas.

Natūralumas. Interjerui natūralumą suteikia įvairios medžiagos: mediena, akmuo, molis, medienos, uolienų ar metalo plokštės. Jos puikiai tinka bet kokio stiliaus interjere – moderne, klasikoje, skandinaviškame, industriniame ir kituose stiliuose. Pakanka vienos ar kelių interjero detalių iš natūraliai išgaunamų medžiagų ir Jūsų namai dvelks natūralumu, kas suteiks jaukumo, lengvumo pojūtį.

Marmuras interjere. Marmuras – natūrali medžiaga, deranti įvairaus stiliaus interjere ir puikiai pritaikoma visose namų erdvėse. Interjere galime naudoti labai daug marmuro atspalvių, tai suteikia plačią spalvų įvairovę, norint marmurą derinti prie kitų interjero elementų. Ryškūs ir tamsios spalvos elementai suteikia originalumo bei modernumo jausmą. Tamsus marmurinis kavos padėkliukas gali puikiai derėti ir šviesiame, jaukumu dvelkiančiame, interjere.

Tvarumas ir natūralumas – šie du svarbiausi žodžiai interjero dizainą lydi jau ne vienerius metus. Sintetines medžiagas išstumia natūralios medžiagos: medis, akmuo, marmuras, audiniai ar pynės iš lino, vilnos ir kitų natūralių medžiagų – tai atskleidžia ne tik glaudų žmogaus ryšį su planeta, bet ir rūpinimąsi ja. Tvarumas interjere siejasi ne tik su ekologiškomis medžiagomis, bet ir paprastesniu, rafinuotesniu interjeru.

Ilgaamžiški produktai – išliekamoji vertė. Mūsų misija klientams pasiūlyti aukštos kokybės gaminius su išliekamąja verte. Tikime tuo ką darome, mūsų rankų darbo gaminiai suteikia namams ne tik jaukumo, autentiškumo, bet ir yra ilgaamžiai, turi išliekamąją vertę.